درج نامحدود آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان بدون نیاز به عضویت و ثبت نام فقط در وب سایت آگهی پیام!


چگونه آگهی خود را در سایت آگهی پیام قرار دهم ؟

روی "+ ثبت آگهی جدید" از منوی اصلی سایت "منوی بالای صفحه" کلیک کنید بلافاصله به صفحه مربوطه منتقل خواهید شد. اطلاعات آگهی خود را ( از جمله نوع آگهی ، شهر و استان ، موضوع و دسته بندی ، تصاویر و بر چسب ها ) وارد کرده و بر روی کلید "ارسال" کلیک کنید. آگهی شما بعد از ارسال در صف تایید نهایی توسط مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر وب سایت آگهی پیام بصورتی طراحی شده است که قابل دسترس از گوشی های تلفن همراه و تبلت ها باشد با این حال در آینده نزدیک نرم افزار مخصوص اندروید و آی او اس آگهی پیام نیز برای راحتی بیشتر شما کاربران گرامی ارائه خواهد شد.

چگونه خرید و فروش مطمئن تری داشته باشیم ؟

به دلیل رایگان بودن سرویس ثبت آگهی در وب سایت آگهی پیام هر کسی قادر به ثبت آگهی در سایت می باشد این طبیعی است که ما از هویت و نیت آگهی دهندگان اطلاعی نداشته باشیم. ولی پیشنهاد ما برای شما جهت داشتن یک خرید یا فروش ایمن تر این است که قبل از دریافت کالا یا خدمات هیچ مبلغی را به حساب اشخاص واریز نکنید و فقط در صورت وجود اطمینان از صحت کالا یا خدمت دریافتی مبلغ را بدهید. بدیهی است که سایت آگهی پیام فقط و فقط ارائه دهنده بستر ثبت آگهی می باشد و هیچ منفعت و مسولیتی در قبال سود یا زیان شما ندارد.

چگونه آگهی خود را ویرایش ، حذف یا بازیابی کنم ؟

بعد از ثبت و ارسال آگهی سیستم شما را به صفحه مدیریت آگهی هدایت خواهد کرد ، در این بخش شما قادر خواهید بود آگهی خود را ویرایش ، حذف یا بازیابی کنید در ضمن اعمال هر گونه تغییرات در محتوای آگهی منجر به قرار گرفتن مجدد آگهی شما در صف تایید جهت نمایش در سایت خواهد شد.

ایمیل یا لینک مدیریت آگهی را حذف کرده ام حالا چکار کنم ؟

برای دریافت مجدد لینک مدیریت آگهی ها ، کافیست از منوی اصلی سایت "منوی بالا" به قسمت "سایر" و سپس به قسمت "مدیریت آگهی های من" بروید ، با وارد کردن آدرس ایمیل خود در صفحه مربوطه ، لینک مدیریت تمام آگهی هایی که با آن آدرس ایمیل در سایت ثبت شده باشند برای شما ارسال خواهد شد.

شهر محل زندگی من در لیست وجود ندارد چکار کنم ؟

کاربر گرامی در صورتی که شهر محل زندگی شما در لیست وجود ندارد می توانید با ارسال یک پیام از صفحه "تماس با ما" کادر فنی سایت را در جریان قرار دهید تا در اسرع وقت نسبت به افزودن نام شهر شما به لیست مربوطه اقدام کنند.

چرا فرآیند تایید آگهی ها گاهی اوقات طولانی می شود ؟

با توجه به اینکه عملیات تایید نهایی جهت نمایش آگهی در سایت آگهی پیام با دقت فراوان توسط اشخاص مسئول صورت می گیرد ، گاهی به دلیل زیاد بودن تعداد آگهی ها در صف تایید این فرآیند طولانی می شود. لطفا صبور باشید.

متوجه مشکل فنی در عملکرد سایت شده ام چکار کنم ؟

کاربر گرامی ، در صورت مشاهده مشکل در عملکرد سایت خواهشمندیم بلافاصله از صفحه "تماس با ما" مدیریت سایت را در جریان قرار دهید.

در سایت آگهی دیدم که محتوای آن بلحاظ شرعی و قانونی مناسب نیست چکار کنم ؟

با تشکر از دقت نظر شما ، با اینکه فرآیند تایید آگهی ها در سایت با دقت فراوانی انجام می شود با این حال اگر آگهی با موضوع یا محتوای نا مناسب و خلاف قوانین سایت مشاهده کردید می توانید به دو روش اقدام کنید یا از صفحه مربوط به همان آگهی و یا از صفحه "تماس با ما" اقدام به ارسال "گزارش تخلف" نمایید.

از میزان و کیفیت خدمات ارائه شده در سایت آگهی پیام راضی هستم ، چگونه از شما حمایت کنم ؟

کاربر گرامی ، ضمن تشکر از شما. بهترین حمایت از سایت آگهی پیام ترویج استفاده از آن می باشد.


  

درج نامحدود آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان بدون نیاز به عضویت و ثبت نام فقط در وب سایت آگهی پیام!